Kto prowadzi szkolenia?

WSKaj'22 to pierwsze tego typu wydarzenie. Jednak od początku stawiamy na jakość i bezpieczeństwo szkoleń. W tym roku do inicjatywy przyłączyli się:

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa - SITK

Celem SITK jest wspieranie rozwoju sportu, rekreacji i turystyki kajakowej poprzez popularyzowanie i upowszechnianie wszelkich form uprawiania kajakarstwa, a także działanie na rzecz jego rozwoju i stałego podwyższania jakości imprez kajakowych, w tym w zakresie bezpieczeństwa.

www.sitk.pl

https://www.facebook.com/SITK-126137410797143

Łódzki Klub Kajakowy ALBATROS

Działamy jako klub przy oddziale łódzkim PTTK oraz jako stowarzyszenie, które jest członkiem PZKaj. Jesteśmy grupą pasjonatów kajakarstwa. Nasi członkowie nieustannie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Sami również prowadzimy szkolenia, a nasi instruktorzy są cenioną kadrą kajakową. Organizujemy ogólnopolskie i klubowe spływy kajakowe, zarówno w Polsce jak i za granicą. Uprawiamy kajakarstwo turystyczne, nizinne i „zwałkowe”, nie są nam obce również rzeki górskie, a także pływanie po morzu

http://kajakalbatros.pl/

https://www.facebook.com/albatroskajakowy/

Stowarzyszenie ABC - Aktywnie, Bezpiecznie, Ciekawie


Stowarzyszenie Aktywnie, Bezpiecznie, Ciekawie - ABC - grupa pasjonatów aktywności fizycznej, którą realizują się poprzez nieustanne szkolenie, wspólne projekty i pracę na rzecz społeczności lokalnej. Pod hasłem „AKTYWNIE” widzimy aktywność fizyczną, intelektualną, społeczną. Chcemy aby ten rozwój przebiegał bezpiecznie i ciekawie.

https://www.facebook.com/StowarzyszenieABC/about/?ref=page_internal

Fundacja Promocji Rekreacji KiM

Fundacja KIM działa od 2006r. Została założona przez grupę pasjonatów kajakarstwa. Choć każde z nas zaczynało przygodę z kajakami na rzekach nizinnych, to celem naszej podróży kajakowej jest kajakarstwo morskie. Członkowie naszej grupy systematycznie poszerzają swoje umiejętności podczas wypraw kajakowych, w których eksplorują różne akweny na świecie.

Jako fundacja działamy na rzecz promocji aktywnego i zdrowego trybu życia, ze szczególnym uwzględnieniem kajakarstwa i nordic walking. Prowadzimy warsztaty i spływy kajakowe, oraz kanu.

Realizujemy projekty z zakresu edukacji przyrodniczej oraz działamy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

www.fundacjakim.pk

https://www.facebook.com/FundacjaKIM